PROGRAM JERYCHA RÓŻAŃCOWEGO W KOŚCIELE ŚW. JANA PAWŁA II

PROGRAM JERYCHA RÓŻAŃCOWEGO W KOŚCIELE ŚW. JANA PAWŁA II

W DNIACH 12.06 – 13.06.2019 R.

  

Środa, 12 czerwca  
7.00 Msza św.

na uroczyste rozpoczęcie Jerycha

Tajemnica Różańca Świętego 
8.30 – 9.30 Legion Maryi „Matki Bożej Różańcowej” radosna
9.30 – 10.30 ul. Sosnowa, Modrzewiowa światła
10.30 – 11.30 Katolickie Przedszkole bolesna
11.30 – 12.30 ul. Cicha, Partyzantów, Steglińskiego chwalebna
12.30 – 13.30 Blok nr 11 przy ul. Cegielnianej,

Herbowa, Jodłowa

radosna
13.30 – 14.30 Blok nr 17 przy ul. Piłsudskiego,

Harcerska, Poniatowskiego

światła
14.30 – 15.30 Domowy Kościół – Kręgi rodzin

ul. Borelowskiego, Gorajskiego

bolesna
15.30 – 16.30 Koło Różańcowe Rodziców za dzieci

pw. „Św. Antoniego” i „Świętej Bożej Rodzicielki”

chwalebna
16.30 – 17.30 Kółko Koronkowe do Miłosierdzia Bożego

pw. „Św. Faustyny” i „Jezusa Miłosiernego”

Blok nr 25 i 27 przy ul. Cegielnianej,

ul. Borelowskiego, Gorajskiego

radosna
18.00 Msza św. i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa  
19.00 – 20.00 Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży światła
20.00 – 21.00 KŻR „św. Józefa”

Blok 62 przy ul. Piłsudskiego, ul. Myśliwska

bolesna
21.00 – 22.00 KŻR „Matki Boskiej Częstochowskiej”

Blok nr 58 i 77 przy ul. Narutowicza

chwalebna
22.00 – 23.00 KŻR „Karoliny Kózkównej”

Blok nr 18 przy ul. Piłsudskiego

radosna
23.00 – 24.00 KŻR „Totus Tuus”

Blok nr 37 przy ul. Cegielnianej, ul. Zwierzyniecka

światła
 Czwartek, 13 czerwca  
24.00 – 1.00 KŻR „Niepokalane Poczęcie”

Blok nr 28 przy ul. Piłsudskiego

bolesna
1.00 – 2.00  

KŻR „Niepokalane Serce Maryi”

Blok nr 79 przy ul. Narutowicza

i Blok 13 przy ul. Cegielnianej

 

chwalebna

2.00 – 3.00 KŻR „Matki Bożej Miłosierdzia”

Blok nr 81 przy ul. Narutowicza

radosna
3.00 – 4.00 KŻR „Św. Jana Pawła II”

Domy prywatne przy ul. Kochanowskiego

światła
4.00 – 5.00 KŻR „Św. Faustyny”

Domy prywatne przy ul. Piłsudskiego

bolesna
5.00 – 6.00 KŻR „Matki Łaski Bożej”

Domy prywatne przy ul. Cegielnianej.

Ul. Ładna, Jasna

chwalebna
6.00 Ul. Chłodna, Kolberga, Aleje 400 – lecia radosna
6.30 Msza święta  
7.00 Msza święta  
7.30 – 8.30 Ul. Kresowa, Kwiatowa, 11 listopada

Blok nr 78 przy ul. Cegielnianej

światła
8.30 – 9.30 Legion Maryi „Niepokalane Serce Maryi”

Blok nr 32 ul. Piłsudskiego, ul. Cieszkowskiego

 

bolesna

9.30 – 10.30 Ul. Narutowicza, Długa, Ułańska, Iwaszkiewicza

 

chwalebna
10.30 – 11.30 Ul. Orzeszkowej, Kalinowa, Brzozowa, Wiklinowa radosna
11.30 – 12.30 Ul. Gesinga, Różnówka Stawy, Leśna, Wrzosowa światła
12.30 – 13.30 KŻR „Królowej Proroków”

Blok nr 4 Aleje 400-lecia

bolesna
13.30 – 14.30 KŻR „Ojca Pio”

Ul. Armii Krajowej, Piskora, Godebskiego, Batalionów Chłopskich, Okulnickiego

chwalebna
14.30 – 15.30 Straż Honorowa, Intronizacja

Blok nr 30 przy ul. Piłsudskiego

radosna
16.30 – 17.00 Ministranci i lektorzy światła
17.00 Nabożeństwo fatimskie z procesją i nowenna do św. Jana Pawła II bolesna
18.00 Msza św. na zakończenie Jerycha