Jerycho Różańcowe w naszej parafii

Program Jerycha Różańcowego w kościele św. Jana Pawła II

w dn. 7-8 czerwiec 2021r.

 

7:00 msza święta

7:30–8:30 cz radosna L.M „Niepokalane Serce Maryi” ul. Piłsudskiego bl. nr 17, bl. nr 18, bl. nr 62

8:30–9:30 cz światła KŻR „Świętej Rodziny” ul. Narutowicza bl. nr 58, bl. nr 77 i domy prywatne ul. Długa

9.30–10.30 cz bolesna KŻR ,,Złota Róża” bl. nr 28 przy ul. Piłsudskiego, bl. nr 11 przy ul. Cegielnianej

10.30–11.30 cz chwalebna KŻR „Św. Jana Pawła II” bl. od 25 do 27 przy ul. Cegielnianej oraz domy prywatne

11.30–12.30 cz radosna KŻR „Rodziców za dzieci” ul.Piłsudskiego domy prywatne

12 30–13.30 cz światła KŻR „Św. Ojca Pio” ul. Armi Krajowej, ul. Piskora, ul. Godebskiego, ul. Batalionów Chłopskich, ul. Okulickiego, ul. Gesinga, ul. Różnówka Stawy

13.30–14.30 cz bolesna KŻR ,,Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny” bl. nr 79 przy ul.Narutowicza, bl. nr 13 przy ul. Cegielnianej, ul. Poniatowskiego

14.30–15.30 cz chwalebna KŻR ,,Św.Faustyny” bl. nr 4 Aleje 400-lecia, domy prywatne i bl. nr 32 przy ul. Piłsudskiego

15.30–16.30 cz radosna KŻR ,,Bł. Karoliny Kózkównej” domy prywatne przy ul. Kochanowskiego

16:30–17:30 cz światła KŻR „Królowa Proroków” bl. nr 78 przy ul. Cegielnianej, ul. 11 Listopada

17:30–18:00 lektorzy i ministranci

18:00 MSZA ŚWIĘTA

PO MSZY ŚWIĘTEJ cz bolesna do godz 19:30 MŁODZIEŻ I KSM

19:30–20:30 cz chwalebna KŻR „Matki Łaski Bożej” ul. Zwierzyniecka, ul. Leśna, ul. Steglińskiego

20:30–21:30 cz radosna KŻR „Niepokalane Serce Maryi” ul. Harcerska, ul. Zwierzyniecka

21:30–22:30 cz światła  „INTRONIZACJA” ul. Sosnowa, ul. Jodłowa

22:30–23:30 cz bolesna KŻR „Matki Boskiej Częstochowskiej” ul. Myśliwska, ul. Wrzosowa

23:30–00:30 cz chwalebna KŻR „Św. Józefa” bl. nr 81 przy ul. Narutowicza

00:30–01:30 cz radosna RYCERZE ul. Orzeszkowej, ul. Modrzewiowa

01:30–02:30 cz światła KŻR „Totus Tuus” i Kościół Domowy, ul. Gorajskiego, ul. Borelowskiego, ul. Brzozowa, ul. Wiklinowa, ul. Ładna

02:30–03:30 cz bolesna KŻR „Bł. kardynała Wyszyńskiego” ul. Kalinowa, ul. Ułańska, ul. Iwaszkiewicza, ul. Cieszkowskiego, ul. Jasna, ul. Herbowa

03:30–04:30 cz chwalebna „Straż Honorowa” bl. nr 30 przy ul. Piłsudzkiego, bl. nr 4 Aleje 400-lecia

04:30–05:30 cz radosna KŻR „Matki Bożej Miłosierdzia” ul. Chłodna, ul. Kwiatowa, ul. Kresowa, ul. Kolberga

05:30–06:30 cz światła L.M. „Matki Bożej Różańcowej” bl. nr 37 przy ul. Cegielnianej, ul. Cicha, ul. Partyzantów

6:30 MSZA ŚWIĘTA I ZAKOŃCZENIE JERYCHA