Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 08 listopada 2020

  1. Dziś przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Puszka na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.
  2. Przez cały miesiąc listopad można w każdym dniu pod zwykłymi warunkami zyskiwać odpust zupełny za zmarłych, nawiedzając pobożnie cmentarz, kościół lub modląc się w domu, gdzie należy odmówić: Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz dowolną modlitwę za zmarłych i w intencjach Ojca Świętego.
  3. Przez cały miesiąc listopad modlimy się na różańcu za zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych w dni powszednie o 16.30. W niedzielę i święta o godz. 15.30. Na stoliku przy ołtarzu MB Częstochowskiej znajdują się koperty wraz z kartkami wypominkowymi z wyznaczonymi datami na kartkach i kopertach. Wypisane wypominki wrzucamy do skrzynki przy ołtarzu MB Częstochowskiej.
  4. W środę, 11 listopada, Narodowe Święto Niepodległości. Msze św. w naszym kościele w intencji Ojczyzny o godz. 7.00; 8.30, 10.00, 11.30 i 16.00. Po Mszy św. o godz. 16.00 młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży zaprasza na Wieczornicę Patriotyczną.
  5. Za tydzień III niedziela miesiąca ofiary złożone na tacę będą kolejnym darem serca na dzieła św. Jana Pawła II.
  6. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: tygodnika Niedziela i miesięcznika parafii biłgorajskich oraz kalendarza KRZ i rolników.
  7. Bóg zapłać za ofiary na rzecz parafii.
  8. Nowenna do MBNP w każdą środę o godz. 16.50 wraz z odczytaniem próśb i podziękowań, które można składać przy obrazie MBNP, później Msza św. zbiorowa do MBNP.
  9. Nowenna do św. Jana Pawła II w każdy czwartek o godz. 16.45, po niej Msza św. zbiorowa do św. Jana Pawła II.
  10. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb +Bronisława Bulicza; +Stanisławy Sytej; +Antoniego Łosiewicza. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu.