Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
III Niedziela Wielkanocna
14.04.2024

  1. Dziś rozpoczyna się XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy do częstszej lektury Pisma Świętego. W przyszłą czwartą niedzielę wielkanocną, niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczniemy tydzień modlitw o święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  2. W piątek po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Apostołów Bożego Miłosierdzia św. Jana Pawła II.
  3. Zachęcamy do lektury Tygodnika Katolickiego „Niedziela”. Tu znajdziemy między innymi artykuły: „Komu wierzy współczesny człowiek?” „Przykład idzie z góry”, „Walka na śmierć i życie”. Polecamy nowy numer gazetki między parafialnej „Głos Katolicki z Biłgoraja”.
  4. Dziękujemy za dały na kościół: bez. — 1000 zł, 100 i 100 zł. Bóg zapłać. W przyszłą III-cią niedzielę miesiąca tradycyjnie ofiarami złożonymi na tacę wspierać będziemy dzieła św. Jana Pawła II.
  5. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Tadeusza Bździucha, l. 68 z ul. Wiklinowej. Prośmy o Miłosierdzie Boże dla Świata, Ojczyzny i dla Naszych Rodzin, módlmy się za dzieci poczęte, nie narodzone — o ich prawną ochronę od poczęcia do naturalnej śmierci, prośmy o świętość życia, módlmy się za ofiarodawców i dobrodziejów, o Światło Ducha Świętego dla młodzieży przygotowującej się do egzaminów maturalnych i do Sakramentu bierzmowania, za dzieci, które wkrótce pierwszy raz przyjmą Chrystusa w Eucharystii, za chorych.